White Palace

Organizasyon

Toplantı Ve Organizasyon Hizmetimiz

İş dünyasının, kurumsal hayatın yorgunluğunu ve stresini azaltmak, moral-motivasyon ve enerjiyi yükseltmek için yapılan toplantı ve eğitimlerin yeni adreslerinden biri Büyükada.Şehrin, plazaların az uzağında, denizin üzerinde, mis gibi ada havasında, sessizliğin ve dinginliğin içinde yapılan eğitim, seminer gibi toplantılar katılımcılar için daha verimli olmaktadır.

Toplantı öncesi veya sonrası, hatta toplantı aralarında yapılan kısa yürüyüşler, eğitim-toplantı sırasında korna sesleri yerine duyulan at arabalarının ya da martıların sesleri, trafiğin olmadığı, ulaşımın vapur veya motorla yapıldığı Büyükada’mızda her türlü eğitim ve/veya toplantı inanın katılımcılar için unutulmaz olacak.

White Palace Otel-Büyükada; toplantı, şirket içi eğitim, seminer, lansman ve workshop’lar vb. grup organizasyonları için adı gibi beyaz ve huzurlu bir eğitim salonuna sahip. 25 kişiye kadar hizmet verilebilen toplantı salonumuzdan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Coffee Break için de 25 kişiye kadar hizmet verilen lobby’miz mevcut.

Yine istek ve taleplerinize göre konaklamalı, kahvaltı dahil, akşam yemeği dahil(alkollü veya alkolsüz) şeklinde seçeneklerimiz de var.

Otelimiz ve salonumuz aşağıdaki tüm organizasyonlara uygundur.

-Kutlamalar(Doğum günü, nişan, baby shower, yıl dönümü, terfi vb.)
-Ürün lansmanları
-Eğitim ve seminerler
-Toplantılar

Sunulan imkanlar

-Dvd oynatıcısı
-Projeksiyon ve perdesi
-Toplantı araç-gereçleri
-İkramlar

Toplantı ve organizasyonlar için bizimle iletişime geçiniz.