White Palace

Organizasyon

Toplantı Ve Organizasyon Hizmetimiz

İş dünyasının, kurumsal hayatın yorgunluğunu ve stresini azaltmak, moral-motivasyon ve enerjiyi yükseltmek için yapılan toplantı ve eğitimlerin yeni adreslerinden biri Büyükada.Şehrin, plazaların az uzağında, denizin üzerinde, mis gibi ada havasında, sessizliğin ve dinginliğin içinde yapılan eğitim, seminer gibi toplantılar katılımcılar için daha verimli olmaktadır.

Toplantı öncesi veya sonrası, hatta toplantı aralarında yapılan kısa yürüyüşler, eğitim-toplantı sırasında korna sesleri yerine duyulan at arabalarının ya da martıların sesleri, trafiğin olmadığı, ulaşımın vapur veya motorla yapıldığı Büyükada’mızda her türlü eğitim ve/veya toplantı inanın katılımcılar için unutulmaz olacak.

White Palace Otel-Büyükada; toplantı, şirket içi eğitim, seminer, lansman ve workshop’lar vb. grup organizasyonları için adı gibi beyaz ve huzurlu bir eğitim salonuna sahip. 25 kişiye kadar hizmet verilebilen toplantı salonumuzdan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Coffee Break için de 25 kişiye kadar hizmet verilen lobby’miz mevcut.

Yine istek ve taleplerinize göre konaklamalı, kahvaltı dahil, akşam yemeği dahil(alkollü veya alkolsüz) şeklinde seçeneklerimiz de var. Kahvaltı servisi otelimizde verilirken akşam yemeğinizi işletme bünyesinde bulunduğumuz Milano Restaurant ‘ta alabilirsiniz.

Otelimiz ve salonumuz aşağıdaki tüm organizasyonlara uygundur.

-Kutlamalar(Doğum günü, nişan, baby shower, yıl dönümü, terfi vb.)
-Ürün lansmanları
-Eğitim ve seminerler
-Toplantılar

Sunulan imkanlar

-Dvd oynatıcısı
-Projeksiyon ve perdesi
-Toplantı araç-gereçleri
-İkramlar

Toplantı ve organizasyonlar için bizimle iletişime geçiniz.

 

Milano Restaurant

Fonda iskelede bekleyen vapurun öttürdüğü “hareket saati geldi” düdüğü ya da limana gitmek üzere ağlarında balıklarıyla yol alan balıkçı teknesinin pancar motorundan çıkan tatlı gürültü, birkaç haylaz ada çocuğunun bisikletleriyle önünüzden geçerken bıraktığı gülüşmelerin sizin yüzünüzde kalan neşesi ya da martıların heyecanlı telaşlarının senfonisi. Bir güzel ada gezisi sonrasında huzur içinde bir yemek ve güzel anılar için ideal adres: Milano Restaurant…

Büyükada vapur iskelesinden çıkıp adanın sol tarafına doğru ilerlediğinizde, denizin üzerinde konumuyla, harika manzarası, huzurlu ortamıyla Milano Restaurant’ı bulmanız çok kolay. Büyükada’nın en eski ve en iyi balık restaruant’larından biri olan MİLANO 1930’lu yılların başlarında aynı adreste “Select Lokantası” adı altında hizmet vermeye başlamış. 1960 yılından beri ise İbrahim ile Mustafa Durmuş ve ailesi tarafından aynı kalite ve özen ile işletilmektedir.

Saat 12.00 ile gece 01.00 saatleri arasında açık olan Milano, kış aylarında da müdavimleri ve tüm misafirleri için hizmet vermektedir. 200 kişilik açık alanının yanında 100 kişilik de kapalı alanı bulunan Milano’da özel geceler de düzenlenmektedir.

7 kişilik tecrübeli mutfak-aşçı ekibi ve hem deneyimli hem de sıcakkanlı servis ekibi Milano’nun müşteri memnuniyetini geçen seneler içinde katlayarak arttırmıştır. Milano’da oturup hem adanın hem lezzetli mezelerin, taze balıkların tadını çıkarırken karşı masanızda ünlü simaları görmeniz de çok doğal. Mesut-Turgut Yılmaz, Ediz Hun, Orhan Pamuk, Gani Müjde, Beyazıt Öztürk, Yılmaz Erdoğan, Fatih Altaylı ve bir çokları da sizin gibi Milano’cu.

Biber dolması, patlıcan salatası ve taraması ve balık buğulaması, sarımsaklı karides güveç, ahtapot salatası en çok sevilen mezelerden. Dönemine göre en taze balıklar ve tüm deniz mahsullerinin yanında Milano Restaurantın köftesi de bir şahane. Çikolatalı sufle ve sütlaç ‘da Milano’nun spasiyelllerinden.

Büyükada’nın en eski balık restourantlarından biri olan Milano size ve misafirlerinize en üst kalite hizmet ve lezzet sunmayı garanti eder.

 Milano; işletmecileri, çalışanları, ada sakinleri, ada dışından gelen tüm müşterileriyle birlikte kocaman  ve giderek büyüyen bir aile olmanın keyfini yaşamakta

 MİLANO RESTAURANT: bir ada hikayesi.

Milano Restaurant İletişim Bilgilerimiz

Sitemiz: http://www.milanorestaurant.com.tr/

 Telefon: 0216 382 63 52

Mail: info@milanorestaurant.com.tr

Adres: Gülistan cad. No:20 Büyükada/İstanbul