White Palace

Hakkımızda

Otelimiz Hakkında

Büyükada’nın en güzel caddelerinden birinde yer alan White Palace Otel, beyaz mimari dokusuyla, şık ve temiz odalarıyla ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyar. Şehrin gürültüsünden, stresinden uzaklaşmak ve evindeki konforu arayan tüm misafirlerimizi bekleriz. Otelimiz, her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Büyükada’nın merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Otelimizde; konaklama, özel gün ve balayı odası, toplantı odası, kahvaltı, ikram hizmetimiz vardır.

Otelimizde konaklayanlara kahvaltı hizmetimiz ücretsizdir. Ayrıca dinlenmek istediğinizde ev yapımı lezzetlerimiz ve sıcak- soğuk içeceklerimizle de hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Kahvaltı Ve İkramlarımız

Büyükada’ da kahvaltı yapmak isteyen ve Ada turuna keyifli bir mola vermek isteyen misafirlerimiz, White Palace ‘ın müthiş kahvaltı ve ev yapımı eşsiz ikram hizmetlerinden faydalanabilirler.

Rezervasyon Şartları & İptal Koşulları

Otelimize rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden online rezervasyon sistemi ile, info@whitepalacebuyukada.com adresimize mail atarak ya da bize 0216 382 22 23 numaralı telefondan ulaşarak yapabilirsiniz.
Günlük rezervasyon ertelemeleri, otelimize giriş gününden 72 saat öncesinde tarafımıza yapılmaktadır. Aksi takdirde rezervasyon için alınan kapora bedel iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.

Konum & Ulaşım

İstanbul’un ilçesi olan Adalar’da en çok sefer yapılan ada Büyükada’dır. Buraya da sadece deniz taşıtlarıyla gelinebilmektedir. İDO’ya ait deniz otobüsleri, şehir hatlarına ait vapurlar ve mavi Marmara, Turyol, Prens Tur gibi özel şirketlerin motorları, ulaşımı sağlayan araçlardır. Büyükada’dan, Bostancı, Maltepe, Kadıköy, Kabataş, Kartal, Eminönü, Karaköy, Yalova ve diğer adaralara seferler yapılmaktadır.

Büyükada’ya Sefer Tarifeleri

Aşağıdaki linklerden Büyükada’ya sefer saatleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Şehir hatları sefer bilgileri

İDO sefer bilgileri

Mavi Marmara sefer bilgileri

Prenstur sefer bilgileri

Turyol sefer bilgileri